Privātuma politika

Šī tīmekļa vietne pieder, to uztur un pārvalda sabiedrība ar ierobežotu atbildību “MAGISTR”, vienotais reģistrācijas numurs 41503002466, juridiskā adrese: Kandavas iela 19, Daugavpils (turpmāk – MAGISTR). MAGISTR aizsargā un rūpējas par tīmekļa vietnes apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību.

Šī privātuma politika (turpmāk – “Privātuma politika”) sniedz informāciju par to, kā MAGISTR ievāc un apstrādā Jūsu personas datus, kad Jūs apmeklējat un lietojat šo tīmekļa vietni.
Ikreiz, kad Jūs apmeklēsiet šo tīmekļa vietni, mūsu serveri reģistrēs Jūsu ierīces interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu, valodu iestatījumu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) un datuma/ laika zīmogu.

Datu apstrādes apjoms

MAGISTR apņemas uzkrāt un saglabāt tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami SIA „MAGISTR” komercdarbības veikšanai. Jūs varat apmeklēt mūsu interneta lapu, nesniedzot nekādu personīgu informāciju. Mēs varam iegūt personu identificējošu informāciju (vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, valsti, tālruņa numuru) tikai tad, ja Jūs izvēlaties mums to sniegt. MAGISTR izmantos Jūsu personas datus tikai rezervācijas veikšanai un saziņas nolūkos. Jūsu personas dati netiks apstrādāti vai izmantoti citiem mērķiem.

MAGISTR ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar rezervācijas veikšanu un saziņas nolūkos, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.
Mēs apkopojam informāciju par lietotāju saskarni ar mūsu tīmekļa vietni. Turklāt mēs arī ievācam informāciju no jūsu datora vai ierīces, piemēram, jūsu IP adresi, izmantoto pārlūkprogrammu un valodas iestatījumus. Šos datus apkopo MAGISTR.

Trešo personu pakalpojumi

Tīmekļa vietnēs un lietotnēs tiek izmantoti pakalpojumi, piemēram, Google Analytics Solutions (bet ne tikai), lai izsekotu lietotāju darbības. Mēs izmantojam Google, Facebook u. c. trešo personu pakalpojumus, lai apkopotu anonīmus datus un izmantotu tos savu klientu vēlmju analīzei.

Sīkfaili un apkopotie vai anonīmie dati

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnēs un pakalpojumos dažādos veidos, identificējot lietotājus kā unikālas, bet anonīmas personas. Sīkfailu lietošana palīdz mums uzlabot jums sniegtos pakalpojumus, piemēram, neļaujot jums vēlreiz ievadīt informāciju, ko jau esat ievadījis. Sīkfailu lietošana palīdz mums arī reģistrēt apmeklētāju skaitu un apkopot statistiku un informāciju par to, kā lietotāji izmanto MAGISTR pakalpojumus. Mēs izmantojam statistiku, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietņu un pakalpojumu kvalitāti.

Glabāšanas ilgums

Jūsu personas dati tiek glabāti līdz noteiktā apstrādes mērķa sasniegšanai. Ja apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, Jūsu personas dati tiks apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav atsaukta vai ciktāl normatīvais regulējums nosaka mūsu pienākumu apstrādāt un/vai uzglabāt šādus datus.

Jūsu tiesības un izvēle

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi mūsu rīcībā esošajai informācijai par jums. Tomēr pirms šādas informācijas sniegšanas mums jāpārliecinās par to, ka zinām, kas esat. Ja pārlūkojat tīmekli un nevēlaties, ka laikā, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, par jums tiek apkopoti personas dati, iesakām aktivizēt privātās pārlūkošanas režīmu jūsu pārlūkprogrammā.
Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

MAGISTR nepārdod, neiznomā, neizīrē un arī citā veidā neizpauž Jūsu personas datus trešajām personām. Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu, šajā gadījumā mēs saglabājam tos tikai arhīvā, lai izpildītu LR likumu prasības.

Šī politika neattiecas arī uz trešo pušu tiešsaistes resursiem, uz ko MAGISTR interneta lapā varētu būt sniegtas saites, ja MAGISTR nekontrolē šādu resursu saturu vai privātuma praksi.
Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzam sazināties ar mums, nosūtot e-pastu uz: magistr@magistr.lv.