Viesnīcas numuri


Luksa numurs

Šis numurs ir piemērots kā lietišķiem cilvēkiem (biznesmeņiem), tā arī mīlošiem un jaunlaulātajiem. Jaunlaulātiem ir paredzētas firmas dāvanas un šampanietis. Luksa numurs ir atsevišķa ieeja, un tas sastāv no viesistabas, guļamistabas un vannas istabas. Guļamistabas mēbeles un interjers atbilst visaugstākām prasībām – tās ir izgatavotas no dabiska koka un ražotas Itālijā.

Ērta divvietīga gulta ar augstas kvalitātes gultas veļu, izgatavotu no pretalerģiskiem materiāliem. Viesistabā atrodas atpūtas stūrītis no dabīgas ādas, TV, mini-bārs, tālrunis. Vannas istaba ir iekārtota ar saunu, hitromasāžas vannu un citām ērtībam. Viesu rīcībāir halāti, čības un personiskās higiēnas līdzekļi.

 • 82 EUR* vienai personai
 • 98 EUR* divām personām

* Cenā ir iekļautas brokastis un PVN


Ģimenes numurs

Pusluksa numurs sastāv no viesistabas, guļamistabas un vannas istabas. Numura interjers ir veidots latviešu stilā. Guļamistaba – ērta divvietīga gulta ar augstas kvalitātes gultas veļu, izgatavotu no pretalerģiskiem materiāliem. Tas ir ērts ģimenei ar bērniem, tāpēc ka viesistabā atrodas liels stūra dīvāns, kuru drīkst transformēt divvietīgā gultā. Numura ir TV, tālrunis, mini-bārs. Vannas istaba ir apgādāta ar visām nepieciešamajam iekārtam un aksesuāriem, tajā skaitā ar fēnu, halātu, čībam un personiskās higiēnas.

 • 68 EUR* vienai personai
 • 84 EUR* divām personām
 • 123 EUR* trīs personām

* Cenā ir iekļautas brokastis un PVN


Divvietīgs numurs

Divvietīgs numurs ar vienu divguļamu gultu, balkonu, TV, mini-baru, tālruni. Ērtas dabiskā koka mēbeles, gulta ar augstas kvalitātes gultas veļu izgatavotu no pretalerģiskiem materiāliem. Vannas istaba ir apgādāta ar visām nepieciešamajam iekārtam un aksesuāriem, tajā skaitā ar fēnu, halātu, čībam un personiskās higiēnas.

 • 58 EUR* vienai personai
 • 74 EUR* divām personām

* Cenā ir iekļautas brokastis un PVN


Divvietīgs numurs

Divvietīgs numurs ar vienu divguļamu gultu, TV, mini-baru, tālruni. Ērtas dabiskā koka mēbeles, gulta ar augstas kvalitātes gultas veļu izgatavotu no pretalerģiskiem materiāliem. Vannas istaba ir apgādāta ar visām nepieciešamajam iekārtam un aksesuāriem, tajā skaitā ar fēnu, halātu, čībam un personiskās higiēnas.

 • 58 EUR* vienai personai
 • 74 EUR* divām personām

* Cenā ir iekļautas brokastis un PVN


Divvietīgs numurs

Divvietīgs numurs ar divam gultām, TV, mini-baru, tālruni. Ērtas dabiskā koka mēbeles, gulta ar augstas kvalitātes gultas veļu izgatavotu no pretalerģiskiem materiāliem. Vannas istaba ir apgādāta ar visām nepieciešamajam iekārtam un aksesuāriem, tajā skaitā ar fēnu, halātu, čībam un personiskās higiēnas.

 • 58 EUR* vienai personai
 • 74 EUR* divām personām

* Cenā ir iekļautas brokastis un PVN


Vienvietīgs numurs

Vienvietīgs numurs ar vienu divietīgu gulti. Ērtas dabiskā koka mēbeles, gulta ar augstas kvalitātes gultas veļu izgatavotu no pretalerģiskiem materiāliem. Vannas istaba ir apgādāta ar visām nepieciešamajam iekārtam un aksesuāriem, tajā skaitā ar fēnu, halātu, čībam un personiskās higiēnas.

 • 50 EUR* vienai personai

* Cenā ir iekļautas brokastis un PVN


Numuru Rezervēšana

Viesu mājā atrodas biznesa klases numurs ar saunu, vienvietīgais un divvietīgie numuri, kā arī ģimenes numurs. Visas istabas ir apgādātas ar gaisa kondicionieriem, kā arī ar tādām ērtībām kā mini-bārs, televīzors un tālrunis. Ja Jums ir īpašas prasības pret uzturēšanās apstākļiem tad, lūdzu, norādiet tos. Mēs priecāmies palīdzēt Jums.

Rezervēšana

Numura tips

Datumi

Papildu ziņas