Mūsu Viesnīca

Viesu māja Villa Ksenija pieder vienai no Latvijas pazīstamākajām firmām – firmai “Magistr”. Firmas pamatbizness ir sintētisko diegu un virvju ražošana. Firma Magistr ir privāta ģimenes kompānija. Nosaukumu “Ksenija” viesu māja ir saņēmusi par godu īpašnieku Tatjanas un Jurija Dovorecku mīļotajai meitai. Viesu mājā viss ir ierīkots ar īpašu siltumu un rūpēm, lai viesi justos kā mājās, un tāpēc nav nejaušība, ka tā ir tieši “Villa”. Villa Ksenija darbinieki cenšas darīt visu, lai viesi justos pie mums mājīgi un ērti. Ar nepacietību gaidām Jūs mūsu viesu mājā!

Pilsētas Vēsture

DaugavpilsNo senas pagātnes ir veidojusies pilsētas vēsture. Tā sākas 1275.gadā Livonijas ordeņa laikā uzceltās akmens pils- Dinaburga (Dune Burch). Pilsēta dažās reizes mainīja savu nosaukumu: Dinaburga (1275-1893), Borisogļebska (1656-1667), Dvinska (1893-1920), Daugavpils (no 1920 g.). Daugavpils šodien – tā ir pilsēta ar attīstītu ekonomiku; nozīmīgu transporta mezglu. Daugavpils atrodas Latvijas dienvidaustrumos Daugavas krastos 230 km attālumā no galvaspilsētas Rīgas. Pilsētai ir izdevīgs ģeogrāfiskais stāvoklis, tā atrodas netālu no Baltkrievijas un Lietuvas (attālums līdz robežai 33 km un 25 km), apmēram 120 km attālumā atrodas Krievijas robeža.

2001. gada sākumā pilsētā dzīvoja 114,5 tūkstoši iedzīvotāju. Pilsētā ir teātris, kultūras pilis, izstādes zāles un muzeji, uzbūvēta Daugavpils Ledus Halle. Vislielākais un nozīmīgākais arhitektūras piemineklis ir Daugavpils cietoksnis, uzcelts XVIII gadsimtā, un tas ir vislielākā nocietinājuma celtne Eiropā. Pilsētā un tas apkārtnē ir daudz skaistu ezeru un mežu. Daugavpils ir perspektīvs reģions starptautiskā tūrisma attīstībai.

Viesu mājas ēka ir senlaiku savrupmāja, uzcelta 1876. gadā. Pēc kapitālas rekonstrukcijas 2000. gadā, tā ir ieguvusi savu sākotnējo izskatu. Tagad tās ir gadsimtu veca, modernu ērtību un augstkvalificētas apkalpošanas apbrīnojams savienojums. Villa Ksenija darbinieki cenšas radīt viesiem mājīguma apstākļus.